پیام تبریک مهرداد تاوتلی: اعتماد نمایندگان مردم به دکتر ربیعی، تایید کارنامه درخشان ایشان است

پیام تبریک مهرداد تاوتلی: اعتماد نمایندگان مردم به دکتر ربیعی، تایید کارنامه درخشان ایشان است

تاوتلی مدیرعامل گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی با صدور پیام تبریکی بمناسبت رای اعتماد مجلس به دکتر ربیعی، اعتماد نمایندگان مردم را به وی، مُهرِ تاییدی بر کارنامه درخشان ایشان ازسوی وکلای ملت دانست.

جناب آقای دکتر ربیعی
وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی
نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، امروز با دادن رای اعتماد به اکثریت قریب به اتفاق وزرای پیشنهادیِ رئیس جمهور محترم، نشان دادند که خاستگاه راستین همه نهادهای مردمسالار در نظام مقدس جمهوری اسلامی، خواست و اراده مردم است.
در این میان، اعتماد نمایندگان مردم به جنابعالی بعنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مُهرِ تاییدی بر صحت مسیری است که در مواجهه با چالش‌های مهم این وزارتخانه حساس درپیش گرفته‌اید.
بی‌گمان حمایت شما از “شرکای مدنیِ اشتغال”، اهتمام به تقویت شالوده‌های کار و تولید و همچنین تلاش در راه ساماندهی صندوق‌های بازنشستگی در طول سالیان تصدی جنابعالی، نقاط درخشان کارنامه‌ای هستند که مورد تایید وکلای ملت واقع شده است.
اینجانب به نیابت از مجموعه گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی را به جنابعالی، به همه دست‌اندرکاران صنعت گردشگری و نیز به دولت و ملت سربلند ایران و در راس ایشان رئیس جمهور محبوب، تبریک گفته و توفیق استمرار خدمت به مردم را برای دولت دوازدهم از درگاه الهی مسئلت می‌کنم.

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه خود را بنویسید