تاوتلی: اقبال گردشگران خارجی به هتل‌های جهانگردی، مُهر تاییدی بر استراتژی توسعه مجموعه است

تاوتلی: اقبال گردشگران خارجی به هتل‌های جهانگردی، مُهر تاییدی بر استراتژی توسعه مجموعه است

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی، از اقبال گردشگران خارجی به هتل‌های وابسته به این شرکت خبر داد و آن را مُهر تاییدی بر استراتژی کلان مجموعه دانست.

تاوتلی گفت: اقبال گردشگران خارجی به هتل‌های جهانگردی، از سویی نشانگر کیفیت آنها در مقایسه با سایر هتل‌هاست و از سوی دیگر حاکی از صحت استراتژی طراحی شده برای رشد و توسعه این مجموعه است.
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی افزود: در دور تازه مدیریت گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، تلاش شده است ضمن ارتقاءِ استانداردهای هتل‌ها از طریق برگزاری دوره‌های پیشرفته حرفه‌ای در مقولات مختلف هتلداری، به مبحث مشتری‌مداری و جلب رضایت گردشگران، توجهی ویژه مبذول شود که این نگرش، نتیجه خود را در اقبال گردشگران خارجی به هتل‌های جهانگردی در سراسر کشور نشان داده است.
مهرداد تاوتلی با اشاره به سابقه هتل‌های جهانگردی در ایران، این پیشینه را در کنار حاکم شدن نگاه حرفه‌ای به مقوله هتلداری در این مجموعه و تلاش برای نزدیک شدنِ هرچه بیشتر به استانداردهای جهانی در این زمینه، از جمله عوامل شکوفایی این مجموعه دانست که ریشه در استراتژی کلان طراحی شده برای توسعه شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی در دور تازه مدیریت آن دارد.
وی تصریح کرد: بنده بعنوان مدیری که سال‌ها افتخار خدمتگزاریِ حرفه‌ای در صنعت گردشگری در پیوند با پژوهش و تالیف و تدریس دانشگاهی در این مقوله دارم، با تمام وجود معتقدم اگر جامعه ما قصد حرکت در مسیر توسعه گردشگری و جذب درآمدهای ارزی ِبیشتر از این صنعتِ نسبتا نوپای جهانی دارد، راهی جز تلاش در مسیر استانداردسازی جنبه‌های مختلف این صنعت در کشور پیش روی‌مان نیست و در هر مسئولیتی که بوده‌ام، کوشیده‌ام در مسیر این اعتقاد حرکت کنم.

گفتنی است در ماه‌های اخیر، هتل‌های وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی، بشدت مورد توجه گردشگران خارجی قرار گرفته است؛ بطوریکه تورهای بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی، ازجمله سوئیس، اوکراین، برزیل، آرژانتین و …، هتل‌های جهانگردی را در اقصی نقاط کشور برای اقامت خود انتخاب می‌کنند.

برچسب‌ها: , , ,

دیدگاه خود را بنویسید