تالار چند منظوره نگين جهانگردى زاهدان افتتاح شد

تالار چند منظوره نگين جهانگردى زاهدان افتتاح شد

 با حضور “استاندار سيستان و بلوچستان” ،”مديرعامل صندوق بازنشستگى كشوری” و “مديرعامل گروه هتلهاى ايرانگردى و جهانگردى” آيين افتتاحيه تالار چند منظوره “نگين جهانگردى” برگزار شد .مجموعه تالارهاى چندمنظوره “نگين جهانگردى” با گنجايش ١٥٠٠ نفر و با سرمايه بيش از سه ميليارد تومان در طى مدت ٨ ماه در شهر زاهدان به بهره بردارى رسيد .

 

تاوتلی مديرعامل گروه هتلهاى ايرانگردى و جهانگردى در اين مراسم اعلام كرد فاز ٢ توسعه هتل جهانگردى زاهدان در زمينى به مساحت ٢٠٠٠ مترمربع جهت ايجاد فضاى ورزشى و تفريحى به زودى آغاز خواهد شد .
تاوتلى تصریح کرد : این فعالیت‌های فرهنگی با جوهره دینی، توجه به نشاط اجتماعی و سروری که امروز جامعه ما می‌طلبد صورت می‌پذیرد وی در ادامه سخنان خود از تلاش هاى همكاران در هتل جهانگردى زاهدان قدردانى كرد .
استاندار سيستان و بلوچستان نیز در اين مراسم ضمن تشكر و قدردانى از زحمات مديران مجموعه ايرانگردى و جهانگردى ابراز اميدوارى كرد تا در آينده شاهد توسعه كمى و كيفى اين مجموعه باشيم تا به طبع آن خدمات بهترى را به مردم شريف سرزمين مهر و آفتاب ارائه دهيم .
همچنين تقی زاده مديرعامل صندوق بازنشستگى خاطر نشان كرد ؛ ساخت اين تالار فرصت جديدى جهت ارائه خدمات بهتر به بازنشستگان عزيز اين استان ميدهد ، بازنشستگان نیروی فعال کشور اندکی پیش هستند که تلاش کرده اند، زحمت کشیده اند لذا پاسخگویی به زحمات آنان از وظایف اصلی این سازمان می باشد.

برچسب‌ها: , ,

دیدگاه خود را بنویسید